MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 13989308
nr 1398 9308
MIRROR
Gustavian style, 69x33cm, wear, damages.
Gustaviansk stil, 69x33cm
Condition: slitage, skador
1000
SEK 1600
Monday May 24 2021
at 18:13:34
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Robot)
1.000 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.500 kr
Den Gustavianska stilen
MIRROR
Condition: slitage, skador
nr 1398 9308
MIRROR
Gustaviansk stil, 69x33cm
Condition: slitage, skador
Estimate: | 1000 |
Sold: | SEK 1600 |
Monday May 24 2021 |
Den Gustavianska stilen